O nas

Firma Verti S.C to przede wszystkim profesjonalizm, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, doradzamy technologie którą powinno się zastosować na określonym podłożu. Nasza baza kolorów obejmuję kolorystykę firm takich jak : CAPAROL, NCS, RAL, ATLAS, STO, TIKKURILA, ISPO, BAUMIT, TERRANOVA, WEBER, BENJAMIN oraz wielu innych.

Specjalizujemy się w obsłudze biur architektonicznych, wykonawców, projektantów, inwestorów czy deweloperów. Nasza stale poszerzająca się oferta o kolejne nowości i rozwiązania technologiczne znajduje coraz to szersze grono usatysfakcjonowanych klientów.

Chętnie dzielimy się zdobytym doświadczeniem służymy radą i pomocą a także odpowiemy na każde pytanie. Dokładamy wszelkich starań o dopasowanie oferty do Państwa zapotrzebowania.

W ramach serwisu sprzedaży oferujemy :

  • Fachowe doradztwo u klienta w zakresie doboru właściwych materiałów i rozwiązań technicznych

  • Konsultacje przy doborze kolorystyki (również u klienta)

  • Dowóz materiałów do klienta

  • Atrakcyjne rabaty

  • Kalkulację kosztów na miejscu u klienta

  • Szeroką bazę danych autoryzowanych wykonawców

Przeprowadzamy szkolenia z zakresu materiałów. Dla projektantów, oraz wykonawców. Ponad to, również chętnie metodą krok po kroku wyjaśnimy osobom zainteresowanym zastosowanie oferowanych przez nas produktów.

Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

 

« Powrót

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź